Orzechowy blog

Tarta a’la Reese’s z malinami – wegański przepis nadesłany przez naszą Orzechomaniaczkę
28.08.2025
Poznaj przepis Marty (@extravegancja) na tartę a’la Reese’s z malinami. Wegański, prosty deser bez pieczenia z masłem orzechowym Good Noot, który rozpływa się w ustach.
Mrożony jogurt z kremami orzechowymi i malinami
21.08.2025
Masz ochotę na coś słodkiego, a do tego całkiem fit? Lodowa tafla z jogurtu z dodatkiem kremów orzechowych bez cukru dodanego to prosty deser, który przygotujesz w kilka minut. Gęsty jogurt naturalny lub skyr, warstwowo połączony z kremem Pistachio bez dodatku cukru i Choconoot® – laskowo-kakaowym kremem bez cukru, tworzy chłodną przekąskę idealną na letnie dni. Wystarczy zamrozić, połamać i cieszyć się smakiem, który nie potrzebuje dodatku cukru, by zachwycać.
pralinki migdałowo-kokosowe z Tylko MIgdał – pastą migdałową 100%
08.08.2025
Masz ochotę na coś słodkiego, ale zdrowego? Te pralinki kokosowo-migdałowe bez pieczenia to deser, który przygotujesz w 15 minut! W roli głównej nasza pasta migdałowa 100% Tylko Migdał – bez dodatku cukru, oleju palmowego i zbędnych konserwantów. Idealna przekąska z prostych składników, pełna zdrowych tłuszczów, witamin i orzechowego smaku. Sprawdź przepis!
MINI SERNICZKI ORZECHOWE Z BIAŁĄ CZEKOLADĄ
06.08.2025
Masz ochotę na coś słodkiego, ale zdrowego? Te Mini serniczki orzechowe z białą czekoladą to idealny deser bez pieczenia i bez oleju palmowego, za to z pyszną, kremową pastą z orzechów laskowych 100% TYLKO LASKOWY.
Deser z ciasteczkami Lotus, truskawkami i pastą orzechową Peanoot Butter – pyszny i efektowny deser bez pieczenia
18.07.2025
Ten deser zrobisz w zaledwie 15 minut, a smak zapamiętasz na długo. Ten fit deser w pucharku jest idealny na przyjęcie, romantyczny wieczór lub słodką przekąskę bez pieczenia.  
Dubajskie truskawki w czekoladzie
05.07.2025
Poznaj przepis na wyjątkowe dubajskie truskawki w czekoladzie z aksamitnym kremem orzechowym Pistachio Good Noot bez dodatku cukru i chrupiącym kadayif. To prosty, efektowny deser inspirowany Bliskim Wschodem, który zrobisz w mniej niż godzinę. Idealny na wyjątkowe okazje i letnie spotkania – bez pieczenia, bez kompromisów w smaku. 
Viralowy deser z Dubaju – zrób go w domu w 15 minut!
14.06.2025
Krem pistacjowy, belgijska czekolada i truskawki to hit tego lata. Pozwól, aby wystąpiły w roli deseru w Twoim domu!
mini deserki a'la dubajska czekolada
15.05.2025
Koniecznie zrób ten deser bez pieczenia z kremem pistacjowym Pistachio bez dodatku cukru.